+38 067 911 3433 bitrix

Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

NAVKOLO™

Поглянь навколо. Місто як воно є.

* Панорама з міської ратуші, Коломия, Івано-Франківська область

Знято 28 липня 2009 року. Створено в pent@gon:)studio

NAVKOLO™

Віртуальний тур. Модна, ексклюзивна технологія ще в якому-небуть 2009 році, а сьогодні — абсолютний стандарт де-факто для готельного, ресторанного бізнесу, сфер нерухомості, торгівлі, послуг і не тільки: відвідувач (потенційний клієнт!) може віртуально ознайомитися з привабливим об'єктом, вишуканим інтер'єром чи захоплюючим краєвидом зараз і вже, на віддалі. Через Інтернет, на SD чи іншим цифровим способом.

Переконлива якість зображення досягається за допомогою спец-обладнання, технології HDRi, особливо прямих рук та професійного підходу. Для забезпечення бажаного ефекту для однієї панорами знімається від 8 до 48 "звичайних" фотографій, що проходять через кілька стадій обробки і "зшиваються" в єдине ціле. Редагуються засвіти і бліки, занадто темні і "безколірні" фрагменти. Також піддаються редакції і небажані на фото елементи (!)

Технологія демонструє пейзаж чи інтер'єр практично наживо — не просто, як це зафіксовано фотографом в традиційному форматі "3 х 4", а навколо, з можливістю перегляду на 360º, вверх чи вниз, з приближенням чи віддаленням, з вільним переходом між точками зйомки — це дещо нагадує комп'ютерну гру на реальній території. Справжня цифрова екскурсія, в якій ілюзію присутності — гарантовано.

Клієнт/відвідувач/турист має унікальний шанс віддалено “відвідати” музей, клуб, бутік чи ресторан, оцінити затишок, краєвид з вікна готелю, а отже — впевнено вибрати номер собі до вподоби; вивчити маршрут прямо з вершини гори, на яку заплановано сходження чи просто показати друзям, де пощастило побувати — це ж супер!

Але хто може з’їсти цифровий шашлик? Вдихнути мегабайт цілющого повітря? Виспатися на мегапіксельному ліжку? Так отож.

Саме тому ми впевнено пропонуємо цей прогресивний спосіб привабити “живого” клієнта саме Вам.

Скільки коштує віртуальний тур?

* три крапки над "ї"

А залежить!

Середня вартість однієї якісної сферичної панорами становить всього 1500 ₴ і може як зменшуватися в залежності від об'ємів роботи та кількості точок зйомки, так і збільшуватися в залежності від складності роботи.

Наприклад, зйомка статичного інтер'єру (готель, ресторан) і динамічна зйомка там же "наживо", в процесі, з відвідувачами чи в складних світлових умовах: це дуже різні речі за складністю пост-обробки.

Ще один приклад: зйомка краєвиду та зйомка його ж з висоти пташиного польоту. Зрозуміло, що в останньому випадку зростають як витрати, так і ефектність/ефективність такого пейзажного фото.

Курорт Зґарда

Віртуальний тур мінерального курорту

Княжий Град

Садиба в Княждворі з висоти пташиного польоту

Національний Музей Гуцульщини та Покуття

hutsul.museum/360 pysanka.museum/360

Готель Вуйко

Віртуальний тур готелю в Яремчі

Катрін, Рок Байк Кафе

chvertka.org/navkolo

Василь Андрушко

Майстерня художника, скульптора, поета: 3 в 1

Драгобрат, гірськолижний рай

Панорама Карпат із Свидовецького хребта, з гори Стіг (1707 м.)

pent@gon:)studio      ART2B | Арт-сервіс в Західній Україні

5, вулиця Січових Стрільців
місто Коломия Івано-Франківської області
78200 Україна

Завітайте до нас

+38 067 911 3433
+38 03433 229 03

Електро-пошта / Skype