+38 067 911 3433 bitrix
Tronsmart Spunky Buds

Огляд блютуз навушників Tronsmart Spunky Buds

Останнім часом популярність бездротових навушників істотно зросла. Цьому посприяв і той факт, що на багатьох сучасних смартфонах відсутній стандартний аудіо-роз'єм.

Tronsmart Spunky Buds Tronsmart Spunky Buds Tronsmart Spunky Buds

Спочатку ми були впевнені, що Tronsmart був тільки виробником акумуляторів та павербанків, Android Смарт ТВ бокс приставок та аксесуарів до них. Але в минулому 2018 році китайська компанія Tronsmart оновила свій модельний ряд, додавши до нього нові бездротові навушники Tronsmart Spunky Buds. Як не смішно звучить назва навушників, але далі в статті ви переконаєтесь, що це найліпші бездротові навушники для тих, кому доводиться важко працювати, слухати улюблену мелодію або навіть переглядати фільми зі своїх мобільних девайсів.

До речі в 2019 вийшла нова модель навушників Tronsmart Spunky Pro, ще більш економічно вигідна.

Далі зробимо короткий опис Tronsmart Spunky Buds.

Зовнішній вигляд та характеристики

Модель Spunky Buds від Tronsmart випускається з герметичною капсулою, яка на практиці є його зарядним пристроєм. Стійкість футляра для зарядки виглядає дуже довговічною, він виконаний з твердого пластика.

Корпус має вбудований акумулятор на 470 мАг і, з власного досвіду, може розряджатися пару раз. У днище капсули розташовані чотири блакитні індикатора рівня батареї, а праворуч - порт для зарядки microUSB.

Розкриваючи його, ви знайдете парочку Spunky Buds. Стильні та сучасні навушники відрізняються холодним, глянцевим дизайном в форматі плитки. Ви отримаєте також опору для захисту вух, яка чудово захищає спинки, і вони дійсно залишаються на місці навіть під час бігу.

Spunky Buds також має сертифікат IPX5, це означає, що вони можуть експлуатуватися під дощем, а також можуть бути захищені від поту під час тренувань.

Spunky Buds оснащені також системою управління рухом жестів. Якщо хтось подзвонить вам, просто помацайте ліву панель один раз, і ваш дзвінок отримає відповідь. Хоча буде чутно дзвонить тільки з лівого динаміка, в якому також розташований мікрофон.

При аудіюванні улюбленої музики зробіть подвійне клацання, щоб призупинити відтворення і потрійний клацання, щоб перейти до відтворення нової доріжки.

Бездротове з'єднання через Bluetooth 4.2

Навушники Tronsmart Spunky Buds мають автоматичне підключення, що дозволяє зменшити труднощі при підключенні і від'єднанні. Як тільки ви активізуєте Bluetooth з вашого комунікатора, просто зніміть Spunky Buds з його капсули, і ви отримаєте повідомлення з динаміка. Зліва чи справа вони також повідомлять вас, коли вже будуть підключені до вашого пристрою. Навушники підтримують Bluetooth версії 4.2, тому мають широкий перелік пристроїв, що підключаються.

Hi-Fi аудіо стереозвук

Відносно якості звуку Tronsmart Spunky Buds, безумовно, є ідеальним рішенням з невисокою ціною. Низькі частотні характеристики трохи розходяться з тим, що ми припускали почути. З нашої точки зору, глибина низьких частот не відповідає загальноприйнятим музичних пристрастей. Однак, якщо ви максимально збільшите рівень гучності навушників, вони будуть більш помітні, і ви почуєте чітку високочастотну і тонову реверберацію.

Навушники бюджетного класу Tronsmart Spunky Buds відмінно підходять для потокового відтворення музики від таких сервісів, як Spotify і Deezer. Ми практикували використання їх для перегляду фільмів з мобільного телефону. На жаль, є помітна затримка в звуці, яка знищує створилося враження.


Відеоогляд навушників Tronmart Encore Spunky Buds


Висновки

Tronmart Encore Spunky Buds - це недорога альтернатива Samsung Gear IconX і Apple Airpods. Для своєї ціни Spunky Buds - це прекрасний компаньйон для ваших спортивних занять і задоволення музичних потреб. Вони також пропонує масу цікавих можливостей, таких як управління жестами, сертифікований IPX5, Hi-Fi відтворення звуку і бездротове з'єднання.

У цих навушниках не вистачає тільки програми для мобільного телефону, з використанням якого користувач може легко контролювати свій персональний еквалайзер або відтворення.

 


З широким переліком бездротових навушників можна ознайомитись за посиланням www.agsat.com.ua/ua/bezdrotovi-navushnyky/. На сайті представлені бездротові гарнітури на будь-який гаманець.

pent@gon:)studio      ART2B | Арт-сервіс в Західній Україні

5, вулиця Січових Стрільців
місто Коломия Івано-Франківської області
78200 Україна

+38 067 911 3433
+38 03433 229 03


Стартова сторінка. Тут можна вибрати мову чи сценарій перегляду відео, а також перейти до головного меню презентації
Кадр з першого промо відео-ролика. "Коломия. Місто-пісня, місто-писанка... Ворота Гуцульщини, столиця Покуття, душа Галичини!"
Кадр з "історичного" відео-ролика. "Аж до 1939 року Коломия вважалася другим після Львова центром політичного та культурно-громадського життя Галичини..." Отак!
Головне меню презентації. Безпосередньо з цієї сторінки можна перейти до любого розділу презентації. Зверху - "інвестиційні пункти", знизу - "владні", а по центру екрану літає така собі жива "хмаринка розділів". Тут - про життя міста...
Так виглядає один з понад тридцяти 3D-альбомів презентації. Це, наприклад, розділ про відділ культури та туризму... Гортаємо далі?