Гаджеты

Огляд блютуз навушників Tronsmart Spunky Buds

Останнім часом популярність бездротових навушників істотно зросла. Цьому посприяв і той факт, що на багатьох сучасних смартфонах відсутній стандартний аудіо-роз'єм.

Спочатку ми були впевнені, що Tronsmart був тільки виробником акумуляторів та павербанків, Android Смарт ТВ бокс приставок та аксесуарів до них. Але в минулому 2018 році китайська компанія Tronsmart оновила свій модельний ряд, додавши до нього нові бездротові навушники Tronsmart Spunky Buds. Як не смішно звучить назва навушників, але далі в статті ви переконаєтесь, що це найліпші бездротові навушники для тих, кому доводиться важко працювати, слухати улюблену мелодію або навіть переглядати фільми зі своїх мобільних девайсів.

До речі в 2019 вийшла нова модель навушників Tronsmart Spunky Pro, ще більш економічно вигідна.

Далі зробимо короткий опис Tronsmart Spunky Buds.

Зовнішній вигляд та характеристики

Модель Spunky Buds від Tronsmart випускається з герметичною капсулою, яка на практиці є його зарядним пристроєм. Стійкість футляра для зарядки виглядає дуже довговічною, він виконаний з твердого пластика.

Корпус має вбудований акумулятор на 470 мАг і, з власного досвіду, може розряджатися пару раз. У днище капсули розташовані чотири блакитні індикатора рівня батареї, а праворуч – порт для зарядки microUSB. Розкриваючи його, ви знайдете парочку Spunky Buds. Стильні та сучасні навушники відрізняються холодним, глянцевим дизайном в форматі плитки. Ви отримаєте також опору для захисту вух, яка чудово захищає спинки, і вони дійсно залишаються на місці навіть під час бігу.

Spunky Buds також має сертифікат IPX5, це означає, що вони можуть експлуатуватися під дощем, а також можуть бути захищені від поту під час тренувань.

Spunky Buds оснащені також системою управління рухом жестів. Якщо хтось подзвонить вам, просто помацайте ліву панель один раз, і ваш дзвінок отримає відповідь. Хоча буде чутно дзвонить тільки з лівого динаміка, в якому також розташований мікрофон.

При аудіюванні улюбленої музики зробіть подвійне клацання, щоб призупинити відтворення і потрійний клацання, щоб перейти до відтворення нової доріжки.

Бездротове з’єднання через Bluetooth 4.2

Навушники Tronsmart Spunky Buds мають автоматичне підключення, що дозволяє зменшити труднощі при підключенні і від’єднанні. Як тільки ви активізуєте Bluetooth з вашого комунікатора, просто зніміть Spunky Buds з його капсули, і ви отримаєте повідомлення з динаміка. Зліва чи справа вони також повідомлять вас, коли вже будуть підключені до вашого пристрою. Навушники підтримують Bluetooth версії 4.2, тому мають широкий перелік пристроїв, що підключаються.

Hi-Fi аудіо стереозвук

Відносно якості звуку Tronsmart Spunky Buds, безумовно, є ідеальним рішенням з невисокою ціною. Низькі частотні характеристики трохи розходяться з тим, що ми припускали почути. З нашої точки зору, глибина низьких частот не відповідає загальноприйнятим музичних пристрастей. Однак, якщо ви максимально збільшите рівень гучності навушників, вони будуть більш помітні, і ви почуєте чітку високочастотну і тонову реверберацію.

Навушники бюджетного класу Tronsmart Spunky Buds відмінно підходять для потокового відтворення музики від таких сервісів, як Spotify і Deezer. Ми практикували використання їх для перегляду фільмів з мобільного телефону. На жаль, є помітна затримка в звуці, яка знищує створилося враження.

Відеоогляд навушників Tronmart Encore Spunky Buds

Висновки

Tronmart Encore Spunky Buds – це недорога альтернатива Samsung Gear IconX і Apple Airpods. Для своєї ціни Spunky Buds – це прекрасний компаньйон для ваших спортивних занять і задоволення музичних потреб. Вони також пропонує масу цікавих можливостей, таких як управління жестами, сертифікований IPX5, Hi-Fi відтворення звуку і бездротове з’єднання.

У цих навушниках не вистачає тільки програми для мобільного телефону, з використанням якого користувач може легко контролювати свій персональний еквалайзер або відтворення.

54321
1843
Share it!

Добавить комментарий